Atramentové námestie

Autor: Michal Godor | 4.10.2012 o 18:19 | (upravené 16.10.2012 o 12:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  35x

Na atramentovom námesti tohto papiera sa povaľujú slová v nesúvislom rade prázdnych viet. Dlhá šóra premlčaných myšlienok , derúca sa rýchlo na svetlo ukázať svoju nikým nepotrebnú dôležitosť , ktorú nikto nevidí.

Atramentové námestie Na atramentovom námestí tohto papiera sa povaľujú slová v nesúvislom rade prázdnych viet. Dlhá šóra premlčaných myšlienok , derúca sa rýchlo na svetlo ukázať svoju nikým nepotrebnú dôležitosť , ktorú nikto nevidí. Čo hľadáš človeče v tejto mojej nezmyselnej ponurosti? Zabudni a vráť sa,kým sa celkom nestratíš v mojej nekonečnej pochabosti. Nenájdeš tu nič čisté,čo by pripomínalo poéziu.Vymrela vo mne všetka metafora. všetky rýmy. z duše je zasmradený hnusný pajzel V každom jej kúte mám našťaté a nasraté od života,ktorý sa tak strašne pokúšam žiť Čo nevidíš?Vráť sa. Na jeho koniec nemáš šancu prísť. zatuchol som zo všetkých pľuvancov zahádzaný špinou doby. Nekonečne dlhé je toto námestie čo vysychá mojou sprašivelou sivou kôrou mozgovou Nechci zakúsiť ten chlebík čo sám neviem prehltnúť som vyblednutý tieň seba samého Nie je tu nič. Žiadna láska, žiadna svätosť choď iným námestím,čo nebude tak čierne ako moja smrť čo ma čaká na konci.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.


Už ste čítali?