Atramentové námestie

Autor: Michal Godor | 4.10.2012 o 18:19 | (upravené 16.10.2012 o 12:28) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  38x

Na atramentovom námesti tohto papiera sa povaľujú slová v nesúvislom rade prázdnych viet. Dlhá šóra premlčaných myšlienok , derúca sa rýchlo na svetlo ukázať svoju nikým nepotrebnú dôležitosť , ktorú nikto nevidí.

Atramentové námestie Na atramentovom námestí tohto papiera sa povaľujú slová v nesúvislom rade prázdnych viet. Dlhá šóra premlčaných myšlienok , derúca sa rýchlo na svetlo ukázať svoju nikým nepotrebnú dôležitosť , ktorú nikto nevidí. Čo hľadáš človeče v tejto mojej nezmyselnej ponurosti? Zabudni a vráť sa,kým sa celkom nestratíš v mojej nekonečnej pochabosti. Nenájdeš tu nič čisté,čo by pripomínalo poéziu.Vymrela vo mne všetka metafora. všetky rýmy. z duše je zasmradený hnusný pajzel V každom jej kúte mám našťaté a nasraté od života,ktorý sa tak strašne pokúšam žiť Čo nevidíš?Vráť sa. Na jeho koniec nemáš šancu prísť. zatuchol som zo všetkých pľuvancov zahádzaný špinou doby. Nekonečne dlhé je toto námestie čo vysychá mojou sprašivelou sivou kôrou mozgovou Nechci zakúsiť ten chlebík čo sám neviem prehltnúť som vyblednutý tieň seba samého Nie je tu nič. Žiadna láska, žiadna svätosť choď iným námestím,čo nebude tak čierne ako moja smrť čo ma čaká na konci.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?